Cześć, jestem Ada

Moją misją jest pomoc przedsiębiorczym osobom w spełnianiu marzeń. Z własnego doświadczenia wiem, że nie każdy dobrze się czuje pracując na etacie. Szczerze mówiąc, ja odnajduję się w ten roli w ogóle. Wole sama organizować sobie czas. Pomagać w projektach w które wierze i czuję. Dlatego właśnie zostałam Wirtualną Asystentką. Dzięki temu mogę pomagać małym firmom w spełnianiu ich marzeń i projektów. 

Moją drugą pasją jest dzielenie się wiedzą, którą zdobyłam w praktyce. Dlatego stworzyłam mój blog, grupę oraz kanał na YouTube. Wiele osób marzy o własnej działalności i byciu niezależnym. Większość z nich szuka wymówek lub zwyczajnie się boi. Tworzę miejsce, w którym osoby te mogą znaleźć wiedzę, która pomoże im w dążeniu do celu. Pokaże, że nie ma nic strasznego w prowadzeniu własnej firmy. Tym bardziej w dobie Internetu. 

Każdy z Nas może zarabiać na swojej pasji. Wystarczy do tego komputer z dostępem do Internetu, media społecznościowe i trochę pasji. Pokazuje w jaki sposób, z minimalnym wkładem finansowym zacząć prowadzić działalność. Uważam, że wszystkiego można nauczyć się samemu korzystając jedynie z wiedzy ogólnodostępnej. 

Jestem przede wszystkim samoukiem i praktykiem. Kończę studia z Psychologii w Biznesie, która jest moją pasją. 

Oferuję swoją pomoc na dwa sposoby: doraźnie poprzez usługi Wirtualnej Asystentki oraz dzieląc się darmową wiedzą. 

Jeśli nie masz czasu wykonywać niektórych zadań samodzielnie – napisz do mnie. Chętnie Ci z nimi pomogę. Pamiętaj, że delegowanie zadań jest postawą zarządzania czasem. Skup się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze. 

Jeśli szukasz informacji o tym, jak zacząć własny biznes lub go rozwinąć zapraszam na mój blog, grupę na Facebook’u, YouTube. Tam znajdziesz mnóstwo przydatnej wiedzy, podanej w prosty sposób. 

Na pierwszym zdjęciu widzisz mojego pieska Jamesa (tak, jestem fanką Bonda). Jest moim pomocnikiem offline. Pilnuje żebym codziennie wcześnie wstawała i robiła sobie przerwy 🙂 

W wolnym czasie uwielbiam czytać kryminały i książki biznesowe. Jeśli jesteś ciekawy co ostatnio czytałam, dziele się tym co środę na moim live o 8:00 w grupie „Kobiecy Biznes Online” na Facebook’u. 

Moim zdaniem, najważniejsza w każdej współpracy jest uczciwość, szacunek oraz sympatia do drugiej osoby 🙂

 

 

“Tam gdzie są duże chęci, przeszkody nie mogą być zbyt wielkie.”

Machiavelli