Cześć, jestem Ada

Moją misją jest pomoc przedsiębiorczym osobom w spełnianiu marzeń. Z własnego doświadczenia wiem, że nie każdy dobrze się czuje pracując na etacie. Moją misją jest szerzenie przedsiębiorczości i przekonanie jak największej ilości osób do tego, że prowadzenie firmy wcale nie musi być skazane na porażkę. Dlatego zostałam Wirtualną Asystentką. Dzięki temu mogę pomagać firmom w spełnianiu ich celów i projektów.   

Najbardziej lubię planować i nadzorować projekty, a także rozwiązywać trudne zadania lub wprowadzać ulepszenia do już funkcjonującej firmy.

Moją drugą pasją jest dzielenie się wiedzą, którą zdobyłam w praktyce. Dlatego stworzyłam mój blog, grupę na Facebook’u oraz kanał na YouTube pod nazwą Kobiecy Biznes Online. Wiele osób marzy o własnej działalności i byciu niezależnym. Większość z nich szuka wymówek lub zwyczajnie się boi. Tworzę miejsce, w którym osoby te mogą znaleźć wiedzę, która pomoże im w dążeniu do celu. Pokazuje, że nie ma nic strasznego w prowadzeniu własnej firmy. Tym bardziej w dobie Internetu. 

Każdy z Nas może zarabiać na swojej pasji. Wystarczy do tego komputer z dostępem do Internetu, media społecznościowe i trochę pasji. Pokazuje w jaki sposób, z minimalnym wkładem finansowym zacząć prowadzić działalność. Uważam, że wszystkiego można nauczyć się samodzielnie. W ten sam sposób w jaki ja to zrobiłam. Jestem przede wszystkim samoukiem i praktykiem. Z wykształcenia jestem psychologiem biznesu.  

 

Oferuję swoją pomoc na dwa sposoby: doraźnie poprzez usługi Wirtualnej Asystentki oraz dzieląc się wiedzą za pomocą strony Kobiecy Biznes Online.    

Jeśli nie masz czasu wykonywać niektórych zadań samodzielnie – napisz do mnie. Chętnie Ci z nimi pomogę. Pamiętaj, że delegowanie zadań jest postawą zarządzania czasem. Skup się na tym co jest dla Ciebie najważniejsze.  

Jeśli szukasz informacji o tym, jak zacząć własny biznes lub go rozwinąć zapraszam na mój blog, grupę na Facebook’u, YouTube. Tam znajdziesz mnóstwo przydatnej wiedzy, podanej w prosty sposób. 

 

Prywatnie…

Na zdjęciach widzisz moje pieski James i Rachel (tak jestem fanką Bonda i serialu Friends). Są moimi pomocnikami offline. Pilnują żebym codziennie wcześnie wstawała i robiła sobie przerwy 🙂   

W wolnym czasie uwielbiam czytać kryminały i książki biznesowe. 

Moim zdaniem, najważniejsza w każdej współpracy jest uczciwość oraz wzajemny szacunek.  

Poznaj mnie lepiej! Zapraszam do wysłuchania mojego podcastu!